Nazywam się Przemek Mućko i jestem psychologiem. Przez kilka lat pracowałem jako nauczyciel akademicki oraz psychoterapeuta na oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych. Obecnie wspólnie z dwiema koleżankami prowadzę własną poradnię.

W 2010 roku zacząłem prowadzić warsztaty psychoedukacyjne. Szukając wraz z ich uczestnikami odpowiedzi na zadawane przez nich pytania oraz słuchając ich wypowiedzi na różne tematy nauczyłem się bardzo wiele o życiu i problemach ludzi oraz o tym, co pomaga radzić sobie w trudnych chwilach, a co się nie sprawdza. Zobaczyłem też bardzo wyraźnie, że świat nie jest czarno-biały i łatwo jest ocenić, ale dużo trudniej zrozumieć innego człowieka.

Ten blog stanowi dla mnie sposób i okazję do uporządkowania wiedzy i doświadczeń, jakie wyniosłem z pracy z różnymi grupami oraz podczas spotkań z ludźmi w ramach terapii indywidualnej. Mam też nadzieję, że osobom czytającym go pozwoli lepiej zrozumieć siebie i tych, z którymi wchodzimy w relacje.

Zapraszam do odwiedzenia strony mojej poradni:

Centrum Terapii Schematu InTeGral

Tu zaś znajdziesz moje odpowiedzi na pytania pacjentów:

abcZdrowie

5 komentarzy

 1. Cudny BLOG.
  Niezwykle przydatna wiedza.
  Bardzo za nią dziękuję, śledzę uważnie.
  Pozdrawiam słonecznie

 2. Są takie chwile w życiu kiedy taka wiedza chroni przed błędnymi decyzjami i przynosi wolność nie tylko mnie samej ale też osobie która jest uwikłana w niezbyt miłe sytuacje.
  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 3. Bardzo lubię czytać informacje w Psychowiedzy, czekam na nowe artykuły! Uważam, że strona jest rewelacyjna. Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

Dodaj komentarz